Galaxy S20 FE Android 13 Güncellemesi Başladı.

Galaxy S20 FE 

Galaxy S20 FE, Avrupa’nın bazı bölgelerinde Android 13 tabanlı One UI 5.0 ile donatılmıştır; Bu muhtemelen S20 FE için son genel Android güncellemesidir.

GSMArena raporuna göre, Samsung Galaxy S20 FE için One UI 5.0 arayüzünü yayınladı. G780FXXUAEVK3 güncellemesi, Exynos 990 yongasını kullanan modeller için mevcuttur. Bu güncellemenin boyutu iki gigabayttan azdır.

Galaxy S20 FE için One UI 5 güncellemesi, en son Android güvenlik yamasını içerir. Güncellemenin Avrupa ve Rusya’da kullanıma sunumun da olması ve önümüzdeki günlerde daha fazla kullanıcıya sunulacağı söyleniyor. One UI 5.0, büyük olasılıkla Galaxy S20 FE’nin alacağı son önemli güncelleme olacak. Bu telefon, Android 10 tabanlı One UI 2.5 ile 2020’de piyasaya sürüldü.

Samsung, Galaxy S20 FE ile birlikte Galaxy Tab S6 Lite tablet için One UI 4.1.1 Güncellemeyi dağıtmaya başladı. Bu kullanıcı arayüzü, tabletler için özel olarak optimize edilmiş Android 12L işletim sistemini kullanıyor. Hindistan’daki kullanıcılar, yeni Android güvenlik düzeltme ekini içermeyen P619XXU1AVJ2 güncellemesini almışlar. Şu anda Samsung tabletin LTE modeli güncellendi ve Wi-Fi modeli yakında One UI 4.1.1 Alacaktır.

Galaxy S20 FE için yayınlanan One UI 5.0, kilit ekranının özelleştirilmesine izin veriyor, yeni animasyonlara sahip ve ayarlar menüsünde bazı değişiklikler içeriyor. Bu kullanıcı arayüzü, başlangıçta Samsung amiral gemileri için piyasaya sürüldü ve şimdi bazı orta sınıf telefonlar bile onu aldı.

مطالب مرتبط