OnePlus Ace 2, muhtemelen Snapdragon 8+ Gen 1 çip ve 100W şarj ile tanıtılacak

OnePlus Ace 2

Ortaya çıkan yeni bir rapora göre OnePlus Ace 2 telefon muhtemelen Snapdragon 8+ Gen 1 yongası ve 5000 mAh bataryayla gelecek.

Güvenilir bir sızıntı kaynağı, OnePlus Ace 2‘ile ilgili bilgi teknolojisi haberlerini paylaştı; Bu ürün Muhtemelen farklı pazarlarda farklı isimlerle satışa sunulacak bir ürün olacaktır. İşin ilginç yanı, söz konusu telefon, amiral gemisi bir çip ve yüksek çözünürlüklü bir ekran kullanacak gibi görünüyor.

OnePlus Ace’in tanıtılmasının üzerinden bir yıldan az bir süre geçmesine rağmen şimdi Yogesh Brar, yeni nesil cihazın bazı özelliklerini ifşa etti. OnePlus Ace 2’nin bazı pazarlarda muhtemelen Realme GT Neo 4 olarak satılacaktır, ancak pazarların hepsinde özelliklerin aynı olması bekleniyor.

OnePlus Ace, Dimensity 8100 Max yongasıyla piyasaya sürülmüşKen, Notebookcheck yeni neslin Snapdragon 8+ Gen 1 kullanacağını bildirdi. Bu ürünün olası diğer özellikleri arasında 128 veya 256 GB depolama belleği, 5000 mAh pil ve 100 W kablolu hızlı şarj teknolojisi desteği yer alıyor. Buna karşılık, bu telefonun önceki modeli 150 watt kablolu şarj’ile piyasaya sürüldü.

Buna rağmen, OnePlus Ace 2’nin 5000 mAh bataryası, ilk nesilnden 500 mAh daha büyük olacak. Bu telefon ayrıca 1.5K çözünürlüklü ve 120Hz yenileme hızına sahip 6.7 inç Fluid AMOLED ekran kullanacak. Bu cihazın fiyatı ve tanıtım tarihi henüz bilinmiyor ancak Varsayılan olarak, Android 13 işletim sistemine dayalı özelleştirilmiş bir ColorOS kaplamasıyla satılacaktır.

Söylentilere göre OnePlus Ace 2, IMX890 sensörlü 50 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ultra geniş kamera, 2 megapiksel makro veya derinlik kamerası ve son olarak da 16 megapiksel özçekim kamerası kullanacak.

مطالب مرتبط