Red magic 8 pro ilk defa snapdragon 8 generation 2 e sahip olan telefon olarak tanıtılacaktır.

Red magic 8 pro

Yeni raporların gösterdiğine göre, Redmi 8 Pro’nun muhtemelen Snapdragon 8 Generation 2 çipiyle donatılmış ilk oyun telefonu olarak yakında tanıtılacaktır.

Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 2 adlı yeni amiral gemisi çipinin tanıtımından sonra, birçok akıllı telefon hayranı, hangi şirketin çip üzerinde sistemle donatılmış ilk cihazı çıkaracağını merak ediyor. Daha önce bazı raporlarda, belirtilen işlemciyle çıkacak ilk telefonlar olarak Redmi K60 Gaming, Red magic 8 serisi, Asus ROG 7 serisi ve Black Shark 6’dan bahsedilmişti. ROG 7 serisinin çıkış tarihi hakkında herhangi bir detay bulunmazken, BlackShark 6 serisinin muhtemelen 2023’ün ilk çeyreğin sonuna kadar tanıtılacaktır. Şimdi başka bir rapora göre, Red magic 8 Pro’nun muhtemelen ilk Snapdragon 8 Generation 2 ile çalışan donanımlı telefon olarak yakında dünyada tanıtılacaktır.

Nubia’nın NX729J model numaralı yeni oyun telefonu Çin’in TENAA onayını aldı. Cihaz, Bluetooth SIG sertifikası web sitesinde de Red magic 8 Pro adıyla görüldü.

Red Magic 8 Pro'nun

Gizmochina‘ya göre akıllı telefonlar genellikle resmi olarak SIG veri tabanına isimleri girdikten bir ay sonra tanıtılıyorlar ve bu nedenle Red magic 8 Pro’nun bu yılın Aralık ayında Çin pazarı için duyurulmasını bekleyebiliriz, ki bu da soz konusu olan telefonun muhtemelen bir önceki neslinden yani red magic 7’den erken tanıtılacağını gösteriyor.Karşılaştırıldığında, bu cihazın önceki serisi Şubat 2022’de tanıtıldı….

Şu anda Red Magic 8 Pro’nun teknik özellikleri hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. bu ürün bir oyun telefonu olarak, uygun çözünürlüğe sahip bir ekrana, yüksek yenileme hızına ve süper hızlı şarj desteğine sahip büyük bir pil’le donatılacaktır.

Red Magic 7S Pro, Nubia’nın en yeni oyun telefonudur. Bu cihaz, 6,8 inç AMOLED, Full HD+ çözünürlüğü olan ekranına ve 120 Hz yenileme hızının desteklemesine sahiptir. Söz konusu telefon Snapdragon 8+ Generation 1 çip, 18 GB RAM, 1 TB depolama belleği ve 135 W şarjlı 5000 mAh pille donatılmıştır. Elbette bu cihazın global versiyonu 65 watt’lık bir şarj cihazıyla piyasaya sürülmüştür. Bu ürünün diğer özellikleri arasında 16 megapiksel özçekim kamerası ve üçlü arka kameraları yer alıyor. bu üçlü Kamera, 64 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ultra geniş kamera ve 2 megapiksel makro kameradan oluşuyor.

مطالب مرتبط